سرویس رایگان برای سفارشات بالای 300 هزار تومان
خشکشویی روسری، ایمن ترین راه برای محافظ سر از ویروس ها

خشکشویی روسری، ایمن ترین راه برای محافظ سر از ویروس ها

روسری برای خانم ها، یک پوشش زیبا است که به دلیل جنس نازک، نخی بودن و سایر مولفه ها، احتمال آسیب دیدن شال و روسری بر اثر شستشو و خشکشوییبالا میرود.

روسری، زمانی که با لباس های دیگر در ماشین های لباسشویی شسته می شود، ممکن است به دکمه لباس های دیگر گیر کند و شال و روسری را نخ کش کند.

خشکشویی آنلاین تکواش و خشکشویی بی‌خطر روسری
خشکشویی آنلاین تکواش، روسری و شال را، رایگان از درب منزل شما تحویل میگیرد، با مواد ضدعفونی کننده که به بافت پارچه آسیب نرساند آن را خوب میشورد و بعد از این که خشکشویی روسری به اتمام رسید، روسری و شال تمیز و پاکیزه شده را به شما به صورت رایگان تحویل میدهد.

تماس با خشکشویی آنلاین تکواش

خشکشویی روسری با بهترین کیفیت و در کمترین زمان
به همراه دریافت و ارسال رایگان در محل

درخواست سرویس


خشکشویی روسری، کاری بسیار حساس است، دلیلش هم این است که خانم ها، موهایشان را با روسری های میپوشونانند و این پارچه دایم با موهایشان در تماس است. تکواش سعی میکند در فرایند خشکشویی روسری و شال، روشی را در پیش بگیرد که هیچ باکتری مضری روی روسری ها یا شالها باقی نماند و باعث آسیب به موهای شما نشوند.

به همین دلیل با بهترین خشکشویی های تهران کار میکند و شاید قیمتش مانند سایرین بیش از حد ارزان نباشد، اما میشود از کیفیت کار تکواش مطمئن بود.

البته خدمات دیگری هم توسط خشکشویی آنلاین تکواش ارائه میشود که از نمونه های آن میتوانیم به خشکشویی آنلاین لباس مجلسی، خشکشویی آنلاین کت و شلوار، خشکشویی لباس عروس، خشکشویی پرده اشاره کنیم.

 

#در_خانه_بمانیم