سرویس رایگان برای سفارشات بالای 150 هزار تومان
خشک شویی کت و شلوار به همراه قیمت

یکی از مهم ترین مواردی که در خدمات خشکشویی پرده و خشکشویی پتو اهمیت دارد، شناخت جنس الیاف و حساسیت آن ها به مواد شوینده است. همچنین رنگ پرده از مواردی است که باید در حین انجام خشکشویی بدون تغییر باقی بماند و به همین خاطر روش های انجام شستشو و خشکشویی اهمیت زیادی دارد که در ادامه بیان خواهد شد.

خدمات خشکشویی پرده

با افزایش دغدغه های مردم مبنی برای کار های روزمره، بسیاری از آن ها زمانی برای تمیز کردن خانه خود ندارند و به همین خاطر خدمات خشکشویی پرده یکی از نیاز های اصلی ایشان به شمار می رود.

در حین خشکشویی پرده توجه به جنس پرده اهمیت زیادی دارد زیرا که حساسیت برخی از الیاف از جمله ابریشم به مواد شوینده بسیار زیاد است. بسیاری از مردم به صورت دوره ای این کار را به خشکشویی می سپارند و از آنجا که پرده به عنوان یک کالای با عمر طولانی است، نگه داری و مراقبت از آن اهمیت زیادی خواهد داشت.

تماس با خشکشویی آنلاین تکواش

خشکشویی پرده با بهترین کیفیت و در کمترین زمان
به همراه دریافت و ارسال رایگان در محل

درخواست سرویس

تغییر رنگ یکی دیگر از مسائلی است که در خشکشویی پرده به آن توجه می شود و بنابراین نمی توان کتمان نمود که بر انتخاب افراد اثر گذار است. همچنین از آنجا که شست و شوی پرده برای مردم بسیار وقت گیر و مشکل است لذا سپردن این کار به خشکشویی منطقی ترین راه حل ممکن خواهد بود.

تکواش به عنوان یک خشکشویی با سابقه ی درخشان در شهر تهران این خدمات را ارائه می دهد و افراد می توانند بدون دغدغه و با خیالی آسوده این کار را به آن بسپارند. خدمات خشکشویی پرده تکواش با مناسب ترین قیمت ارائه می شود و بسیاری از لکه های سخت و دوده و چرک مردگی های حاصل از شست و شوی اشتباه را می توان از این طریق از بین برد.

اعتباری که تکواش در میان مشتریان به دست آورده نشان از کیفیت خشکشویی پرده دارد و این بهترین تضمین برای خدمات خواهد بود. برای ارتباط با تکواش می توان از شماره تماس 02191305159 استفاده کرد.

نحوه محاسبه قیمت خشکشویی پرده

در محاسبه قیمت خشکشویی پرده علاوه بر جنس پرده، متراژ آن نیز تاثیر دارد. اندازه گیری متراژ پرده، مانند محاسبه متراژ فرش در قالیشویی هاست. بدین صورت که عرض پرده را از پایین و به صورت باز شده (چین های پرده باید باز شوند) محاسبه کرده و در ارتفاع آن ضرب میکنیم.

عموما در محاسبه ارتفاع پرده توسط مشتریان مشکلی وجود ندارد، اما برخی مشتریان عرض پرده را به صورت چین خورده محاسبه میکنند و عملا فضایی که پرده اشغال کرده را اندازه گیری میکنند، در حالیکه در اغلب موارد پرده ها دارای چین های زیادی هستند و عرض واقعی پرده بیش از 2 یا 3 برابر آن چیزی است که دیده میشود.

قیمت خشکشویی پرده

پرده ها انواع محتلفی دارند. پرده تور، پرده مخمل، پرده پارچه ای، پرده ابریشم و ... همچنین آستری پرده نیز از جمله منسوجات خانگی ای است که همراه با پرده شستشو میشود.

قیمت خشکشویی پرده در تکواش بسته به نوع آن متغیر است. تلاش ما در خشکشویی آنلاین تک واش این است تا بتوانیم با قیمت مناسب خدمات عالی انجام دهیم. شما میتوانید قیمت خشکشویی پرده و سایر تعرفه ها را در صفحه قیمت خشکشویی ببینید.

سوالات متداول خشکشویی پرده

در محاسبه قیمت خشکشویی پرده علاوه بر جنس پرده، متراژ آن نیز تاثیر دارد. اندازه گیری متراژ پرده، مانند محاسبه متراژ فرش در قالیشویی هاست. بدین صورت که عرض پرده را از پایین و به صورت باز شده (چین های پرده باید باز شوند) محاسبه کرده و در ارتفاع آن ضرب میکنیم.
عموما در محاسبه ارتفاع پرده توسط مشتریان مشکلی وجود ندارد، اما برخی مشتریان عرض پرده را به صورت چین خورده محاسبه میکنند و عملا فضایی که پرده روی دیوار اشغال کرده را اندازه گیری میکنند، در حالیکه در اغلب موارد پرده ها دارای چین های زیادی هستند و عرض واقعی پرده بیش از 2 یا 3 برابر آن چیزی است که دیده میشود.

ما در خشکشویی تکواش، پرده های معمول را سه روزه (72 ساعته) تحویل میدهیم.

بله. خشکشویی آنلاین تکواش در شهر تهران و در مناطق 1 تا 8 و منطقه 22 سرویس دریافت و تحویل رایگان (برای سفارش های بالای 150 هزار تومان) دارد.

سایر خدمات خشکشویی آنلاین تک واش

دیگه چه خدماتی انجام میدیم؟

خشکشویی آنلاین لباس عروس

خشکشویی لباس عروس

لباس عروس به دلیل زیورآلاتی که روی آن کار شده و جنس ظریفی که دارد، بسیار حساس و آسیب پذیر است.

خشکشویی آنلاین کت و شلوار

خشکشویی کت و شلوار

خشکشویی کت و شلوار یکی از دغدغه های اصلی همه مردان است زیرا که حفظ کیفیت و اتوی کت و شلوار بسیار مهم است.

شستشو و خشکشویی انلاین پتو

شستشو و خشکشویی پتو

شستشوی پتو، در سلامت شما بسیار تأثیرگذار است زیرا یکی از لوازمی هستند که در طی شبانه‌روز، مدت‌ زیادی با بدن ما در تماس هستند!