سرویس رایگان برای سفارشات بالای 300 هزار تومان
خشک شویی کت و شلوار به همراه قیمت

خشکشویی لباس مجلسی کمک نموده تا نگرانی خانم ها درباره ی روش شست و شوی لباس مجلسی از بین برود. این رویکرد به دلیل استفاده از روش هایی است که به بافت لباس آسیب می زند و به همین خاطر افراد ترجیح می دهند تا با صرف هزینه ی اندک خود را از این مشکلات نجات دهند.

با روی کار آمدن انواع خدمات خشکشویی لباس مجلسی، بهترین روش برای شست و شو و تمیز کردن لباس ها استفاده از خشکشویی می باشد زیرا می توان بدون دغدغه و هر گونه آسیب به بافت لباس از تمیز شدن آن مطمئن گردید. در ادامه به ویژگی های خدمات خشکشویی لباس مجلسی خواهیم پرداخت.

خشکشویی لباس مجلسی

لباس مجلسی یا لباس مجلسی از جمله لباس های با بافت حساس است که بسیاری از خانم ها از شستن آن امتناع می کنند. این کار به این دلیل است که شستن لباس ها می تواند بافت آن ها را از بین ببرد. بنابراین شستن لباس مجلسی یک کار اشتباه است که موجب خراب شدن لباس نیز خواهد شد. آب از جمله مواردی است که به بافت لباس صدمه وارد می کند و تغییر فرم لباس از جمله نتایج استفاده از این حلال برای شست و شو خواهد بود.

تماس با خشکشویی آنلاین تکواش

خشکشویی لباس مجلسی با بهترین کیفیت و در کمترین زمان
به همراه دریافت و ارسال رایگان در محل

درخواست سرویس

بنابراین اهمیت خدمات خشکشویی لباس مجلسی در همه موارد بسیار زیاد است و نمی توان آن را کتمان نمود. از این رو یافتن یک خشکشویی معتبر می تواند بخشی از این مشکلات را کم کند. تکواش به عنوان خشکشویی لباس مجلسی از حلال هایی مناسب به جز آب استفاده می کند که علاوه بر کارایی و عدم آسیب به بافت لباس، میزان قدرت پاک کنندگی بالایی نیز دارند. در واقع با استفاده از خشکشویی تکواش، خانم های تهرانی می توانند بدون دغدغه لباس مجلسی خود را تمیز و آماده پوشیدن کنند.

برای استفاده از خدمات خشکشویی لباس مجلسی تکواش تنها کافی است تا با شماره تماس 02191305159 ارتباط گرفت تا این خدمات به شکلی نوین و در چهارچوب استاندارد به مشتریان ارائه گردد. اعتماد به خشکشویی تکواش با وجود کیفیت خدمات یکی از ساده ترین روش های دریافت این خدمات خواهد بود.

قیمت خشکشویی لباس مجلسی

قیمت خشکشویی لباس مجلسی در تکواش بسته به میزان کارشدگی و حجم نگین ها و زیورآلات آن متغیر است. تلاش ما در خشکشویی آنلاین تک واش این است تا بتوانیم با قیمت مناسب خدمات عالی انجام دهیم. شما میتوانید قیمت خشکشویی لباس مجلسی و سایر تعرفه ها را در صفحه قیمت خشکشویی ببینید.

سوالات متداول خشکشویی لباس مجلسی

بله. در خشکشویی آنلاین تکواش، لباسهای مجلسی ای که دارای لکه باشند، لکه گیری شده و سپس خشکشویی میشوند. فرآیند لکه گیری باعث میشود تا اکثر لکه ها از جنس خون، چربی، جوهر و ... که قبلا دستکاری نشده باشند، از بین بروند.

ما در خشکشویی تکواش، لباس های مجلسی را معمولا 3 روزه (72 ساعته) تحویل میدهیم. البته با توجه به نیاز برخی مشتریان به خشکشویی فوری لباس مجلسی، خشکشویی اکسپرس نیز بسته به شرایط روز امکان پذیر خواهد بود.

بله. خشکشویی آنلاین تکواش در شهر تهران و در مناطق 1 تا 6 سرویس دریافت و تحویل رایگان (برای سفارش های بالای 300 هزار تومان) دارد.

سایر خدمات خشکشویی آنلاین تک واش

دیگه چه خدماتی انجام میدیم؟

خشکشویی لباس عروس

خشکشویی لباس عروس

لباس عروس به دلیل زیورآلاتی که روی آن کار شده و جنس ظریفی که دارد، بسیار حساس و آسیب پذیر است.

خشکشویی کت و شلوار

خشکشویی کت و شلوار

خشکشویی کت و شلوار یکی از دغدغه های اصلی همه مردان است زیرا که حفظ کیفیت و اتوی کت و شلوار بسیار مهم است.

شستشو و خشکشویی پرده

خشکشویی پرده

پرده یکی از اجزای مهم خانه است که در نگاه اول توجه زیادی را خود جلب می‌کند. داشتن پرده‌هایی تمیز و درخشان‌ خانه را زیباتر میکند.