سرویس رایگان برای سفارشات بالای 300 هزار تومان
خشک شویی کت و شلوار به همراه قیمت

روش خشکشویی کت و شلوار

آب یکی از مواد دو قطبی است که هنگام شست و شو به الیاف کت و شلوار آسیب می زند. به همین خاطر است که هنگام شستن لباس با آب الیاف لباس تغییر کرده و کاملا حالت اصلی لباس از بین خواهد رفت.

با این شرایط یکی از روش های مرسوم که طرفداران بسیاری نیز دارد خشکشویی کت و شلوار است. با این روش به جای استفاده از آب از سایر حلال ها و مواد شوینده ای استفاده می شود که کمترین آسیب را به بافت و الیاف لباس می زند. در واقع اهمیت استفاده از خشکشویی کت و شلوار به خاطر جنس پارچه ی به کار رفته در این لباس می باشد و از آنجا که قیمت آن بسیار بالاست، مراقبت و نگه داری از آن برای مردان اهمیت زیادی خواهد داشت.

تکواش از جمله مراکزی است که برای خشکشویی کت و شلوار انتخاب خوبی خواهد بود. استفاده از خدمات این خشکشویی به دلیل استفاده از مواد و حلال های مناسب موجب کاهش لطمه به بافت کت و شلوار می شود و از طرفی عمر کت و شلوار را افزایش خواهد داد.

تماس با خشکشویی آنلاین تکواش

خشکشویی کت و شلوار با بهترین کیفیت و در کمترین زمان
به همراه دریافت و ارسال رایگان در محل

درخواست سرویس

اطمینان از این خشکشویی جهت حفظ دوام کت و شلوار مسئله ای است که مراجعان آن را افزایش داده و موجب کاهش دغدغه خاطر آن ها شده است. برای افزایش بهره وری خشکشویی کت و شلوار سفارشات در تهران و در تمامی مناطق این شهر به صورت کامل پذیرفته می شود و می توان از طریق شماره تماس02191305159 با این خشکشویی ارتباط گرفت.

روش خشکشویی کت و شلوار در تکواش کاملا استاندارد بوده و با روش های نوین شست و شو همراه شده است. از این رو کیفیت خدمات تکواش را می توان به خوبی مشاهده نمود و با اطمینان بیشتری به این خشکشویی در تهران سفارش داد.

قیمت خشکشویی کت و شلوار

شک نداشته باشید که شستشو و اتوی کت و شلوار در خانه اصلا مقرون به صرفه نیست و با توجه به اینکه احتمال آسیب دیدن بافت لباس بسیار بالاست، ممکن است این کار هزینه های زیادی روی دست شما بگذارد.

تلاش ما در خشکشویی آنلاین تک واش این است تا بتوانیم با قیمت مناسب خدمات عالی انجام دهیم. شما میتوانید قیمت خشک شویی کت و شلوار و سایر تعرفه ها را در صفحه قیمت خشکشویی ببینید.

سوالات متداول خشکشویی کت و شلوار

بله. در خشکشویی آنلاین تکواش، کت و شلوار هایی که دارای لکه باشند، لکه گیری شده و سپس خشکشویی میشوند. فرآیند لکه گیری باعث میشود تا اکثر لکه ها از جنس خون، چربی، جوهر و ... که قبلا دستکاری نشده باشند، از بین بروند.

ما در خشکشویی تکواش، کت و شلوار را معمولا 3 روزه (72 ساعته) تحویل میدهیم. البته با توجه به نیاز برخی مشتریان به خشکشویی فوری کت و شلوار، خشکشویی اکسپرس نیز بسته به شرایط روز امکان پذیر خواهد بود.

بله. خشکشویی آنلاین تکواش برای خشکشویی کت و شلوار در شهر تهران و در مناطق 1 تا 6 سرویس دریافت و تحویل رایگان (برای سفارش های بالای 300 هزار تومان) دارد.

سایر خدمات خشکشویی آنلاین تک واش

دیگه چه خدماتی انجام میدیم؟

خشکشویی لباس عروس

خشکشویی لباس عروس

لباس عروس به دلیل زیورآلاتی که روی آن کار شده و جنس ظریفی که دارد، بسیار حساس و آسیب پذیر است.

شستشو و خشکشویی لباس مجلسی

خشکشویی لباس مجلسی

خشکشویی لباس مجلسی کمک نموده تا نگرانی خانم ها درباره ی روش شست و شوی لباس مجلسی از بین برود.

شستشو و خشکشویی پتو

شستشو و خشکشویی پتو

شستشوی پتو، در سلامت شما بسیار تأثیرگذار است زیرا یکی از لوازمی هستند که در طی شبانه‌روز، مدت‌ زیادی با بدن ما در تماس هستند!