سرویس رایگان برای سفارشات بالای 300 هزار تومان
نکاتی درباره شستشوی لباس عروس و 3 نکته مهم درباره خشکشویی آن

نکاتی درباره شستشوی لباس عروس و 3 نکته مهم درباره خشکشویی آن

خشکشویی لباس عروس و شستشوی کت‌وشلوار داماد و همچنین لکه بری آن‌ها از دغدغه‌های عروس و داماد بعد از مراسم عروسی است. خشکشویی آنلاین تکواش با متخصصین مجرب که مختص به همین کار هستند و دوره‌های مربوط به خشکشویی و اتوشویی و لکه بری لباس عروس و کت‌وشلوار داماد را گذرانده‌اند، در مدت 24 ساعت لباس‌های شما را مثل روز اولش به شما تحویل می‌دهند. کافی ست برای ثبت سفارش به سایت ما مراجعه نموده و یا با تلفن های ما تماس حاصل فرمایید. تیم ما به‌سرعت درب منزل یا محل کار شما آماده‌اند تا لباس‌های شما را تحویل گرفته و سپس در ساعت و روز مقرر در مکان موردنظر تحویل دهند.

نکات مهم در خشکشویی لباس عروس:

لباس عروس به دلیل جنس ظریف و زیورآلاتی که روی آن کار شده است، بسیار حساس و قابل آسیب دیدن است. به همین دلیل فکر اینکه با ماشین لباسشویی منزل حتی پیشرفته‌ترین نوع آن، شستشو را انجام دهید، از سر بیرون کنید.

در شستشو به این روش ممکن است زیورآلات لباس از پارچه جدا شود و یا پارچه‌ی ظریفش پاره شود. ضمناً بهتر است یادآور شویم که این لباس‌ها به دلیل جنس خاصی که در پارچه‌شان به‌کاررفته، حالت خود را در شستشوی خانگی به‌راحتی از دست می‌دهند.

اگر لباس عروس یا کت‌وشلوار داماد، نیاز به لکه بری دارد، هیچ‌گاه با مواد توصیه‌شده توسط اطرافیان آن‌ها را شستشو ندهید چراکه ممکن است لکه را تثبیت کنید نه اینکه آن را از بین ببرید!

خشکشویی لباس عروس، قیمت شستشوی لباس عروس

شستشوی حرفه‌ای این لباس‌ها در خشکشویی تکواش، با دستگاه‌های مارک خارجی که هیدروکربنی هستند و بدون آب، با حلالی به نام تتراکلروراتیلن که حلالی بی‌رنگ است شسته می‌شود. این حلال به‌خوبی لباس‌های مجلسی با پارچه‌های ظریف را شسته و تمامی لکه‌های ریزودرشت آن را از بین می‌برد بدون اینکه کوچک‌ترین آسیبی به بافت پارچه برساند.

پس بهتر است خکششویی لباس عروس، خشکشویی لباس‌ مجلسی و خشکشویی کت‌وشلوار را به تیم تکواش بسپارید و در محل موردنظر تحویل بگیرید. تیم خشکشویی تکواش همواره در خدمت شما عزیزان است.

ما در خشک شویی تک واش تلاش کرده ایم تا با حفظ کیفیت کار، قیمت خشکشویی را به حداقل برسانیم.

 

برای سفارش انواع شستنی ها، با شماره خشکشویی آنلاین تکواش تماس بگیرید.