سرویس رایگان برای سفارشات بالای 300 هزار تومان
خشک شویی کت و شلوار به همراه قیمت

حفظ کیفیت الیاف پتو نیازمند استفاده از خدمات خشکشویی می باشد در حالیکه اغلب اوقات شست و شو با آب مانع از آن می شود. آنچه به عنوان خدمات خشکشویی پتو و یا خشکشویی پرده در تکواش ارائه می شود نشان می دهد که استفاده از مراکز معتبر تا چه میزان بر کیفیت کار اثر گذار است. در ادامه این خدمات معرفی خواهد شد.

خدمات خشکشویی پتو

آنچه در خشکشویی پتو به عنوان اولین مشکل مطرح می شود، از بین نرفتن بافت و الیاف آن می باشد. زبر شدن پتو یکی از مهم ترین مواردی است که باعث می شود تا افراد از آبشویی اجتناب کنند. از آنجا که پتو به صورت کامل با پوست بدن در تماس است لذا استفاده از مواد شوینده مناسب اهمیت زیادی خواهد یافت. در خشکشویی پتو بسته به نوع الیاف آن، از مواد متفاوتی استفاده می کنند و شوینده هایی با کیفیت و درجه یک احتمال ایجاد حساسیت های پوستی را کمتر می کنند.

تماس با خشکشویی آنلاین تکواش

خشکشویی پتو با بهترین کیفیت و در کمترین زمان
به همراه دریافت و ارسال رایگان در محل

درخواست سرویس

همچنین وزن و حجم بالای پتو که بعد از آبگیری به شدت سنگین تر نیز میشود، امکان شستن آن را در منزل سخت و اغلب غیر ممکن می کند و به همین دلیل انتخاب یک خشکشویی با کیفیت خوب اهمیت زیادی خواهد یافت. آنچه در خدمات خشکشویی پتو اهمیت زیادی دارد علاوه بر حفظ کیفیت، حذف لکه های سخت و غیر قابل پاک شدن می باشد. همچنین دوده، چرک تابی و چربی و بو باید در حین کار از بین برود و این امر بستگی به انتخاب نوع خشکشویی دارد.

تکواش به عنوان یک خشکشویی آنلاین که خدمات خشکشویی را در شرق تهران، غرب و شمال تهران با سرویس رایگان در محل انجام میدهد، خدمات به روز و مطابق با استاندارد های جهانی شست و شو را ارائه می دهد. این خشکشویی که ارائه دهنده ی تمامی خدمات خشکشویی مانند خشکشویی پتو، خشکشویی پرده، خشکشویی لباس عروس، خشکشویی کت و شلوار و ... می باشد، با به کار گیری تجهیزات کارآمد در این زمینه موفق عمل نموده است. شماره تماس خشکشویی تکواش 02191305159 می باشد و راهی ساده برای ارتباط با این مرکز خواهد بود.

قیمت خشکشویی پتو

قیمت خشکشویی پتو در تکواش بسته به سایز آن (یک نفره یا دونفره) متغیر است. تلاش ما در خشکشویی آنلاین تک واش این است تا بتوانیم با قیمت مناسب خدمات عالی انجام دهیم. شما میتوانید قیمت خشکشویی پتو را در صفحه قیمت خشکشویی ببینید.

سوالات متداول خشکشویی پتو

بزرگترین مشکلی که در شستشوی پتو در منزل وجود دارد، ظرفیت ماشین های لباسشویی خانگی است. با توجه به اینکه پتوهای تک نفره در کمترین حالت پس از جذب آب حدود 6 کیلو خواهند بود، در اکثر مواقع امکان شستشو در منزل وجود نخواهد داشت. علاوه بر این به دلیل ظرفیت کم ماشین های لباسشویی خانگی، پتو پس از شستشو حالت چروک شده خواهد داشت.
در نهایت پیشنهاد میشود شستشوی پتوهای خود، مخصوصا پتو یک نفره و پتو دو نفره را به خشکشویی بسپارید.

بله. خشکشویی آنلاین تکواش در شهر تهران و در مناطق 1 تا 6 سرویس رایگان (برای سفارش های بالای 300 هزار تومان) دارد.

سایر خدمات خشکشویی آنلاین تک واش

دیگه چه خدماتی انجام میدیم؟

خشکشویی لباس عروس

خشکشویی لباس عروس

لباس عروس به دلیل زیورآلاتی که روی آن کار شده و جنس ظریفی که دارد، بسیار حساس و آسیب پذیر است.

خشکشویی کت و شلوار

خشکشویی کت و شلوار

خشکشویی کت و شلوار یکی از دغدغه های اصلی همه مردان است زیرا که حفظ کیفیت و اتوی کت و شلوار بسیار مهم است.

شستشو و خشکشویی پرده

خشکشویی پرده

پرده یکی از اجزای مهم خانه است که در نگاه اول توجه زیادی را خود جلب می‌کند. داشتن پرده‌هایی تمیز و درخشان‌ خانه را زیباتر میکند.