دریافت و تحویل رایگان برای سفارشات بالای 60 هزار تومان
خشک شویی کت و شلوار به همراه قیمت

حفظ کیفیت الیاف پتو نیازمند استفاده از خدمات خشکشویی می باشد در حالیکه اغلب اوقات شست و شو با آب مانع از آن می شود. آنچه به عنوان خدمات خشکشویی پتو و یا خشکشویی پرده در تکواش ارائه می شود نشان می دهد که استفاده از مراکز معتبر تا چه میزان بر کیفیت کار اثر گذار است. در ادامه این خدمات معرفی خواهد شد.

خدمات خشکشویی پتو

آنچه در خشکشویی پتو به عنوان اولین مشکل مطرح می شود، از بین نرفتن بافت و الیاف آن می باشد. زبر شدن پتو یکی از مهم ترین مواردی است که باعث می شود تا افراد از آبشویی اجتناب کنند. از آنجا که پتو به صورت کامل با پوست بدن در تماس است لذا استفاده از مواد شوینده مناسب اهمیت زیادی خواهد یافت. در خشکشویی پتو بسته به نوع الیاف آن، از مواد متفاوتی استفاده می کنند و شوینده هایی با کیفیت و درجه یک احتمال ایجاد حساسیت های پوستی را کمتر می کنند.

تماس با خشکشویی آنلاین تکواش

خشکشویی پتو با بهترین کیفیت و در کمترین زمان
به همراه دریافت و ارسال رایگان در محل

همچنین وزن و حجم بالای پتو امکان شستن آن را در منزل سخت و اغلب غیر ممکن می کند و به همین دلیل انتخاب یک خشکشویی با کیفیت خوب اهمیت زیادی خواهد یافت. آنچه در خدمات خشکشویی پتو اهمیت زیادی دارد علاوه بر حفظ کیفیت، حذف لکه های سخت و غیر قابل پاک شدن می باشد. همچنین دوده، چرک تابی و چربی و بو باید در حین کار از بین برود و این امر بستگی به انتخاب نوع خشکشویی دارد.

تکواش به عنوان یک خشکشویی پتو خدمات به روز و مطابق با استاندارد های جهانی شست و شو را ارائه می دهد. این خشکشویی که ارائه دهنده ی خدمات در سطح شهر تهران می باشد، با به کار گیری تجهیزات کارآمد در این زمینه موفق عمل نموده است. شماره تماس خشکشویی تکواش 02122194569 می باشد و راهی ساده برای ارتباط با این مرکز خواهد بود.

قیمت خشکشویی پتو

قیمت خشکشویی پتو در تکواش بسته به سایز آن (یک نفره یا دونفره) از 16,000 تومان تا 20,000 تومان متغیر است. تلاش ما در خشکشویی آنلاین تک واش این است تا بتوانیم با قیمت مناسب خدمات عالی انجام دهیم. شما میتوانید سایر تعرفه ها را در صفحه قیمت خشکشویی ببینید.

سایر خدمات خشکشویی آنلاین تک واش

دیگه چه خدماتی انجام میدیم؟

خشکشویی لباس عروس

خشکشویی لباس عروس

لباس عروس به دلیل زیورآلاتی که روی آن کار شده و جنس ظریفی که دارد، بسیار حساس و آسیب پذیر است.

خشکشویی کت و شلوار

خشکشویی کت و شلوار

خشکشویی کت و شلوار یکی از دغدغه های اصلی همه مردان است زیرا که حفظ کیفیت و اتوی کت و شلوار بسیار مهم است.

شستشو و خشکشویی پرده

شستشو و خشکشویی پرده

پرده یکی از اجزای مهم خانه است که در نگاه اول توجه زیادی را خود جلب می‌کند. داشتن پرده‌هایی تمیز و درخشان‌ خانه را زیباتر میکند.

سفارش 09358075345 لیست قیمت