سرویس رایگان برای سفارشات بالای 100 هزار تومان
دستگاه های خشکشویی چیست؟ شناخت بیشتر درباره دستگاه های خشکشویی

دستگاه های خشکشویی چیست؟ شناخت بیشتر درباره دستگاه های خشکشویی

هر یک از انواع دستگاه های خشکشویی که برای شستشو و خشکشویی لباس ها به کار می روند ویژگی های متنوعی دارند.

شما باید به خوبی بدانید که هر یک از خشکشویی ها این دستگاه ها را در مدل ها و برندهای متنوع خریداری می کنند و برای شستشو و خشکشویی لباس ها از آنها استفاده می نمایند. با توجه به اینکه لباس های خاصی را برای شستشو به خشکشویی می برید، باید با استفاده از دستگاه های ویژه ای آنها را شستشو دهند.

اینکه هر یک از آنها چه کارایی دارند و عملکرد اصلی شان چیست را در ادامه بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

انواع دستگاه های خشکشویی :

برخی از انواع دستگاه های خشکشویی که نقش بسیار مهمی در شستشوی لباس ها دارند و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

1. دیگ بخار :
دیگ های بخار ظرفیت های متنوعی دارند که هر یک از خشکشویی ها آنها را بر اساس کارایی خود خریداری می کنند. قدرت آنها از 8 الی 10 اسب بخار می باشد که البته مدل بالاتر از این نمونه ها هم تولید می شود.

2. ماشین آبشویی :
یکی از دیگر دستگاه های خشکشویی ماشین های آبشویی می باشد که آنها را به طور معمول در ظرفیت های 20، 25 و 30 کیلویی طراحی و تولید می کنند. خشکشویی ها بر اساس میزان و حجم لباس ها یکی از آنها را خریداری می کنند.


3. آبگیر :

ظرفیت هایی که آبگیرها هم دارند از 20 تا 30 کیلویی می باشد که البته به درخواست مشتری آن را بالاتر هم می برند. این دستگاه دارای دو سیستم است که یکی از آنها تک فاز و دیگری 3 فاز می باشد.


4. خشک کن :
خشک کن ها هم در ظرفیت های 20 الی 25 کیلویی تولید و طراحی می شوند.